Mbank

Tagy:  mbank, mbanka, m bank, m banka, m-bank, m-banka, m.bank, mbank.cz, mbanka.cz, mKONTO, mHYPOTÉKA, eMAX

Mbank

V listopadu 2007 vstoupil na český bankovní trh nový hráč. Velký hráč. A v českých vodách začlo být hned rušno. Nový bankovní dům přinesl hypotéky bez poplatků. Konkurenci už odlákal deseti-tisíce klientů a spořící účet této banky je úročen velice vysokými 3,5 procenty za rok. Vypadá to, že slova šéfa této banky, že mBank chce rozbít český bankovní oligopol, nebyli jen nějaké silácké řeči.

Vize mBank

mBank o sobě tvrdí, že není jen novou bankou na trhu, ale změnou způsobu uvažování. mBank se opravdu nechová jako normální banka, vypadá to, že ji na klientech skutečně hodně záleží. Chce přivést změnu, ale vypadá to, že to nejsou jen plané řeči, jak to u nových firem, bank či jiných institucí bývá. mBank chce poskytnout klientům nové služby. Například garantuje rychlost, spolehlivost, otevřenou a transparentní komunikaci, jednoduché postupy, srozumitelná pravidla či žádné „položky“ a minimální poplatky.

mKONTO

mKONTO je mbank označováno za účet nové generace. Jeho výhody jsou jasné, založení a správa účtu je bez poplatků! Neplatíte žádné polatky ani za příchozí a odchozí platby. K účtu dostanete platební kartu Visa Classic zdarma, k té dostanete na první tři měsíce zdarma výběry ze všech bankomatů zdarma. Výběr z bankomatu mbank bude zadarmo po celou dobu, a to i v zahraničí.

eMAX

eMAX je spořící účet od mBank. Poskytuje mimořádně vysoký úrok 3,5 procenta. Zaúčtování úroku je měsíční, ale úroky se vypočítávají denně podle aktuální výše zůstatku. Založení a správa účtu je samozřejmě taky bez poplatků. Tento spořící účet také nemá žádné limity na tok peněz, takže pokud máte doma miliony, mBank to rozhodně nevadí. A pokud Vám je jeden spořící účet málo, mBank Vám nabízí až 4 spořící účty, které si můžete pojmenovat a nastavit podle svých požadavků.

mHYPOTÉKA

Další produkt mBank je mHYPOTÉKA. Ta umožňuje jako jediná mechanismus, který Vám umožní snížit si částku, ze které platíte úroky. mHYPOTÉKU si zařídíte rychle a opět bez poplatků za zpracování či za správu. Pokud budete chtít úvěr, jenž si u mBank můžete uzavřít až na 45 let, splatit dřív, můžete tak učinit kdykoliv a opět zadarmo.

Článek Mbank byl publikován 30. března 2008 v 20.47 v rubrice Ostatní. Autorem článku je Martin Jurča. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...