mKONTO, účet bez poplatků od mBank

Tagy:  účet, banka, poplatky, mKONTO, mBank, konto

mKONTO, účet bez poplatků od mBank

Banka s jednoduchým názvem mBank byla mezi prvními bankami, které se pokusily o revoluci na českém trhu s bankovními produkty. Přinesla klientům dva účty – eMax a mKONTO. Pojďte se podívat, čím je právě účet mKONTO jiný.

mKONTO, účet nové generace

O účtu mKONTO hovoří mBank jako o účtu nové generace. To kvůli nulovým poplatkům, žádným minimálním zůstatkům, minimálním vkladům či vyžadovaným měsíčním obratům. Nastavené podmínky banka ničím nepodmiňuje.

Co všechno je zadarmo?

Na webových stránkách tohoto produktu nalezneme úplně přesně, co všechno banka dává u tohoto produktu zdarma. Je to především otevření a vedení účtu, elektronické výpisy z účtu, platby, a to příchozí i odchozí, standardní platební kartu VISA Classic, 3 výběry ze všech tuzemských bankomatů. Třešničkou na dortu jsou výběry z bankomatů v zahraničí zcela zdarma.

Veškeré operace lze uskutečnit z pohodlí domova prostřednictvím aplikace internetového bankovnictví. Samozřejmostí je možnost internetových plateb.

Jak si zřídit účet mKONTO?

Zřídit si nový osobní účet u mBank je velmi snadné a rychlé, vše může probíhat s teplého domácího křesla. Přes webové stránky zákazník zadá veškeré potřebné údaje o své osobě včetně telefonního spojení. Na toto číslo mu pak zavolá pracovník banky, se kterým si zákazník sjedná jedinou osobní schůzku nutnou pro podepsání smlouvy.

Něco málo ze sazebníku

Jak již bylo řečeno, toto konto má přinést revoluci do stojatých vod českých bankovních produktů. Nulové položky nalezneme v sazebníku velmi často. I přesto se však vyplatí sazebník důkladně pročíst, abychom se později nedivili.

První 3 výběry z jakýchkoliv bankomatů na území České republiky je zdarma, každý další však stojí 35 korun. Stejný poplatek zaplatíme i za výběr hotovosti na pobočkách. Služba cash back je však zdarma. Velmi příjemné pro cestovatele bude vybírání z bankomatů v zahraničí – to je totiž zcela zdarma, bez podmínek.

Vydání platební karty, včetně dodatkové karty je zdarma, neplatí se ani žádné roční poplatky. Za duplikát však zaplatíme stokorunu. Aktivace, volba vlastního PIN kódu i blokace jsou bez poplatků.

Další výhody a služby

Samozřejmostí jsou další dodatkové služby, které mBank svým klientům k účtu nabízí. Těmi jsou například pojištění, ať už pojištění proti zneužití karty či cestovní pojištění osobní nebo rodinné.

Tyto a mnohé další informace lze nají především na webu banky a jejích produktů.

Článek mKONTO, účet bez poplatků od mBank byl publikován 14. května 2010 v 00.00 v rubrice Ostatní. Autorem článku je Pavla Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...