Založení společnosti snadno a bezbolestně

Tagy:  společnost, Slovensko, s. r. o., založení společnosti, zakládání společnosti, podnikání, virtuální sídlo

Založení společnosti snadno a bezbolestně

Někdo se na založení své nové společnosti těší, jiný už by měl nejradši všechno to papírování „z krku“, jak se říká. Té druhé skupině, lépe řečeno většině, pak možná přijde vhod nechat veškeré úkony na jiných a sám si užít až výsledek.

Zakládání společnosti

Se založením společnosti souvisí celá řada úkonů a především zjišťování informací. Málokdo je totiž tak zběhlý, aby přesně věděl kudy kam. S úřady to navíc nebývá vždy zcela jednoduché, a tak přicházejí okamžiky, kdy se budoucí podnikatel skutečně pěkně zapotí. Pozitivní mysl tak vystřídají myšlenky poněkud pesimističtější, prvotní nadšení se ztrácí. Právě toto je důvod, proč je možná lepší přenechat založení společnosti někomu zkušenějšímu.

Nechte si společnost založit

Zakládání společnosti obvykle není žádný problém, pokud vám s tím někdo pomůže. Tou pomocí může být nejen samotný proces zakládání, ale také poskytování poradenství před počátkem podnikání, v průběhu založení společnosti i poté již za jejího chodu. Informace totiž mohou být zcela klíčové.

Kompletní založení společnosti tzv. na klíč zahrnuje zpravidla zpracování veškerých dokumentů nutných k založení společnosti, vystavení příslušného živnostenského listu, podání návrhu na zápis do Obchodního rejstříku a registrace související s daněmi. Celý proces je provázen konzultacemi. Pro budoucího podnikatele znamená pouze nutnost podepsat již připravené dokumenty.

Zakládání s. r. o. touto cestou je způsobem, jak neztratit v počátcích tak cennou energii.

Založení společnosti na Slovensku

Slovensko je ekonomikou, která v poslední době sílí a láká podnikatele z mnoha koutů Evropy i světa. Přirozeně se tak stala také cílem některých českých podnikatelů. Podnikatelské prostředí je totiž relativně přívětivé, bariéry prakticky neexistují.

Virtuální sídlo

U společnosti registrované na Slovensku je třeba vhodně zajistit sídlo společnosti. Právě to totiž může být pro mnohé nepředstavitelně komplikované. Mnozí ho totiž reálně vůbec nepotřebují, nebo na něj jednoduše nemají finance.

Velmi jednoduchým řešením v tomto okamžiku je pronájem virtuálního sídla. Lze tak získat nejen samotné sídlo zapsatelné do Obchodního rejstříku, také ale třeba zajímavou adresu v Bratislavě. Pronájem virtuálního sídla je velmi levnou cestou ke snadnějšímu využívání výhod podnikání na Slovensku.

Článek Založení společnosti snadno a bezbolestně byl publikován 11. listopadu 2010 v 13.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Pavla Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...