Česká podnikatelská pojišťovna nejen pro podnikatele

Tagy:  Česká podnikatelská pojišťovna, pojištění, ČPP, povinné ručení, podnikatelská rizika

Česká podnikatelská pojišťovna nejen pro podnikatele

Česká podnikatelská pojišťovna, i přesto že její název možná mate, je univerzální pojišťovnou poskytující služby celé veřejnosti. Není tedy primárně zaměřená na podnikatelskou­ sféru.

Postavení ČPP na trhu

Česká podnikatelská pojišťovna má pevné postavení na českém trhu s pojistnými produkty. V oblasti povinných ručení obsazuje hned třetí místo z hlediska objemu prodaných pojistek. ČPP patří, jako některé jiné pojišťovny, do evropské pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group.

Nabízené produkty

Česká podnikatelská pojišťovna má ve svém portfoliu celkem 6 různých pojistných produktů. Nalezneme zde povinné ručení, pojištění osob, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti a cestovní pojištění. U každého typu pojištění jsou samozřejmé různé jeho varianty, konfigurace.

Pojištění vozidel

Právě v tomto sektoru je pojišťovna nejúspěšnější. Nabízí jak povinné ručení, tak havarijní pojištěnípojištění doplňková. U povinného ručení dává majitelům vozidla na výběr ze tří variant, poskytuje bezplatné asistenční služby i v případě pouhé poruchy. I havarijní pojištění je možné ušít na míru, na výběr je z několika různých výší spoluúčasti a rozsahem rizik. Mezi doplňkovými pojištěními je možné volit třeba pojištění přírodních rizik nebo Pojištění asistence plus.

Pojištění osob

V oblasti pojištění osob ČPP nabízí celkem čtyři různé produkty. Těmi jsou životní pojištění, a to investiční i kapitálové, dále zdravotní a úrazové pojištění.

Pojištění na cesty

Mezi produkty určenými cestovatelům nalezneme jak klasické cestovní pojištění, tak balíček zvaný EUROPOJIŠTĚNÍ, navíc ještě pro podnikatelské subjekty pojištění proti úpadku cestovní kanceláře.

Majetková pojištění

V oblasti majetkových pojištění jsou k dispozici pojištění nemovitosti, domácnosti, bytových domů, chat a chalup, jízdních kol.

Pojištění odpovědnosti

ČPP nabízí širokou škálu produktů z oblasti pojištění odpovědnosti. Najdeme zde například pojištění odpovědnosti majitele či opatrovníka zvířete.

Pojištění pro podnikatele

ČPP nabízí škálu produktů určených přímo pro podnikatele. Taková pojištění se sjednávají přímo na míru.

Služby online

ČPP funguje z velké části i prostřednictvím internetu. Pojištění si zde můžeme přímo sjednat, samozřejmě po online výpočtu, abychom mohli zhodnotit jeho podmínky. Máme možnost nahlédnout do informací k vlastní pojistce. Můžeme zde také hlásit pojistné události a sledovat jejich vývoj.

Článek Česká podnikatelská pojišťovna nejen pro podnikatele byl publikován 4. října 2010 v 00.00 v rubrice Pojištění. Autorem článku je Pavla Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...