Direct pojišťovna: pojistěte se pohodlněji

Tagy:  pojištění, pojistka, pojišťovna, Direct, povinné ručení, motorová vozidla, pojištění domácnosti

Direct pojišťovna: pojistěte se pohodlněji

Direct pojišťovna působí na českém trhu od roku 2007. Mnozí o ní vědí už jejího zrození, protože přišla s mnoha novinkami v oblasti pojištění. Nabídla nové produkty a nový způsob jejich prodeje. To jí pomohlo udržet se na trhu a sílit své služby zlepšovat dle požadavků zákazníků.

O Direct pojišťovně

Direct pojišťovna od svého zrození funguje ve virtuálním prostoru. Nemá klasické kamenné pobočky, pouze ústředí v Praze. Svým klientům nabízí své služby a produkty prostřednictvím telefonu či internetu. Tímto způsobem práce se zapsala v povědomí milionům potenciálních klientů.

Málokdo ví, že Direct pojišťovna funguje pod křídly britské finanční skupiny RSA Insurance Group Plc., jejíž historie se píše po tři století.

Co může nabídnout klientům?

Direct pojišťovna samozřejmě nabízí typické pojišťovací produkty, ovšem do jisté míry. Konkrétně se pak jedná o pojištění motorových vozidel a pojištění majetková a odpovědnostní.

Díky cestě, kterou si pojišťovna k zákazníkům zvolila, může nabídnout konkurenceschopnou cenu. Může totiž o ty zbytečné náklady v podobě vyhřívaných kanceláří snížit cenu svých produktů. To je jedna z výhod, kterými se pojišťovna může pochlubit. Další výhodou je ušití pojištění na míru, i to dokáže ušetřit pár korun z vaší kapsy. Navíc přikládá bonusy a bezškodní průběh či asistenční službu. Pojišťovna také vyřizuje pojistné události v krátkých lhůtách, řádově v několika málo dnech.

Jak lze služby sjednávat?

Právě v oblasti sjednávání pojištění se klienti setkávají s jednou mimořádně příjemnou službou – po 24 hodin, 7 dní v týdnu, po celý měsíc a rok. Právě tak totiž pojišťovna funguje. Díky virtuálnímu prostoru klient sjednává pojištění kdykoliv. Výborná je také možnost tisknutí zelené karty v teple domova a především ihned.

Produkty

Pojišťovna nabízí produkty třech kategorií – pojištění motorových vozidel, pojištění majetku a odpovědnosti. Produkty lze také pořizovat ve zvýhodněných balíčcích či využívat příležitostných akcí typu „20% sleva pro nové klienty“.

V kategorii motorových vozidel je v nabídce povinné ručení, havarijní pojištění a připojištění, všechny produkty jsou určeny jak pro vozy tak motocykly.

Dalšími nabízenými produkty jsou pojištění domácnosti a pojištění domu či bytu.

Článek Direct pojišťovna: pojistěte se pohodlněji byl publikován 7. dubna 2010 v 00.00 v rubrice Pojištění. Autorem článku je Pavla Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...