Povinné ručení u Directu

Tagy:  pojištění, pojistka, pojišťovna, Direct, povinné ručení, motorová vozidla

Povinné ručení u Directu

Povinné ručení patří mezi produkty, kterým se nevyhne žádný motorista. Je povinné pro každého, každý má ale možnost volby, u koho a za jakých podmínek si ho sjedná. Jednou ze společností, na kterou se v tomto případě můžeme obrátit, je Direct pojišťovna.

O pojišťovně

Direct pojišťovna má svá specifika, mezi ta nejvýraznější patří sjednávání produktů výhradně prostřednictvím internetu, případně po telefonu či skypu. Pro mnohé klienty je to pohodlnější způsob kontaktu s pojišťovnou, pojišťovně to ale umožní zkvalitnění služeb a snížení cen. Více informací o Direct pojišťovně můžete získat v článku věnujícímu se Direct pojišťovně přímo.

Povinné ručení u Directu

Direct nabízí dvě varianty povinného ručení – variantu základní a rozšířenou. Limity jsou totožné pro škodu způsobenou na majetku a škodu na zdraví. U základní varianty jsou limity stanoveny na 35 milionů, u varianty rozšířené pak na dvojnásobek.

Direct také v oblasti asistenčních služeb nabízí tři varianty – variantu ASIST, ASIST+ a TOP ASIST. Tyto služby nám mohou výrazně pomoci v nepříjemných situacích vzniklých v České republice i v zahraničí. Jednat se může například o pomoc při krádeži vozidla, při ztrátě klíčů či při vyčerpání paliva. Přesný popis zahrnutých služeb v jednotlivých variantách pak nalezneme přímo na webu pojišťovny.

Výhody povinného ručení u Directu

Povinné ručení sjednané u této společnosti má řadu výhod. Patří sem rychlost sjednání, jedná se řádově o minuty. Povinné ručení se sjednává individuálně přesně dle potřeb klienta. Do dvou měsíců od sjednání smlouvy ji lze bez problémů zrušit.

Direct nabízí slevu 5 % za každých 12 bezškodných měsíců, včetně měsíců u předchozích pojistitelů. Klient se tímto způsobem může dostat na polovinu ceny. Další slevu získá v případě, že si u Directu pojistí více vozů. Tato sleva může být ve výši 15 až 20 %.

Součástí služeb je také asistenční služba v základní verzi zdarma, a to nonstop po celý den, po celý rok.

Nenechte si to spočítat, spočítejte si to sami!

Na webových stránkách nalezneme mimo informací také online kalkulačku povinného ručení. Funguje anonymně, takže ji lze bez váhání využít a získat potřebné informace.

Kalkulačka po nás bude vyžadovat celou řadu údajů – údaje o vozidle, o hlavním řidiči, historie dosavadního povinného ručení a nehodovosti, údaje o dalších řidičích. Máme možnost sjednat si k tomu také havarijní pojištění, případně pojistit více automobilů se slevou na druhý až pátý vůz.

Článek Povinné ručení u Directu byl publikován 24. dubna 2010 v 16.00 v rubrice Pojištění. Autorem článku je Pavla Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...