Hypotéka České spořitelny, cesta k financování

Tagy:  půjčka, hypotéka, úvěr, financování nemovitosti, ČS, Česká spořitelna

Hypotéka České spořitelny, cesta k financování

Hypotéka je základním nástrojem financování pro fyzické osoby a také jedním z nejdůležitějších produktů finančního trhu. Společností, které hypotéky nabízejí, je celá řada a jednou z nich je právě Česká spořitelna přicházející s Ideální hypotékou.

Produkty České spořitelny

Česká spořitelna má na našem trhu s finančními produkty dlouhou tradici, založena byla již roku 1825. Pro zákazníky je důležité také to, že je bankou s největším počtem klientů. Tyto dvě skutečnosti dávají určitou jistotu serióznosti a kvality služeb.

Ideální hypotéka od České spořitelny

Česká spořitelna nabízí svým klientům hypotéku nazvanou jako Ideální hypotéka. Tento produkt je určen fyzickým osobám k financování nemovitosti, která bude sloužit k účelu bydlení. Jedná se tedy o účelový produkt, který má vymezený předmět financování. Spadá pod něj také splacení dříve poskytnutých úvěrů, nákup pozemku, rekreačního objektu nebo také služby související s pořízením nemovitosti, jako jsou odměny právníkovi či třeba realitní kanceláři.

Základní parametry Ideální hypotéky

Ideální hypotéka může být nastavena prakticky na míru potřebám klienta. Její vyřízení není zpoplatněno. Může být sjednána až do plné výše hodnoty zastavené nemovitosti. V průběhu splácení lze měnit dle potřeby vlastnosti hypotéky, kupříkladu výši splátek, případně jejich odklad.

Stanovení výše poskytnuté hypotéky

Výše poskytnutého úvěru se stanovuje individuálně. Není určena žádná minimální či maximální částka. V některých případech může být poskytnuta hypotéka až do výše zastavené nemovitosti. Hodnota nemovitosti je přitom určena znaleckým posudkem. Dalším faktorem při stanovení maximální výše poskytnutého úvěru je schopnost klienta dostát svým závazkům.

Doba splácení

Délka splácení může být sjednána až na 30 let. Od doby splácení se také odvíjí výše úroku, který je stanoven pevně na určité období.

Klient splácí v průběhu čerpání úvěru pouze úroky z již vyčerpané části úvěru. Po celkovém dočerpání prostředků přijde na řadu splácení jistiny.

Způsoby čerpání

Klient sám si může zvolit způsob čerpání. Čerpat může jednorázově či postupně dle individuálních potřeb.

Bližší informace o hypotéce

Pro přiblížení hypotéky a jejích parametrů slouží jednoduchá webová aplikace. Po zadání několika údajů nám kalkulačka vypočítá výši měsíčních splátek.

Článek Hypotéka České spořitelny, cesta k financování byl publikován 1. prosince 2010 v 00.00 v rubrice Půjčky. Autorem článku je Pavla Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...