ipojisteni.cz, cesta k povinnému ručení

Tagy:  pojištění, pojišťovna, povinné ručení, zákonné pojištění

ipojisteni.cz, cesta k povinnému ručení

Jste nespokojeni se svým povinným ručením? Hledáte informace o povinných ručeních dostupných na trhu? Stojíte před sjednáním svého vůbec prvního povinného ručení, nebo chcete pouze změnu? Můžete zkusit zabrousit na web ipojisteni.cz.

Máte na výběr

Povinnému ručení se žádný motorista nevyhne. Rozhodně má ale možnost zvolit si takové povinné ručení, které mu bude vyhovovat a na kterém ušetří.

Informace a zase informace

Informace jsou v okamžiku pořizování povinného ručení nejdůležitější. Trh je totiž v dnešní době přeplněn různými produkty a velmi těžko se v něm orientuje, alespoň ze začátku. Je proto výhodné, pokud nám se získáváním relevantních informací někdo pomůže. A v tomto okamžiku může nastoupit šikovný web, který udělá potřebnou práci v rekordně krátkém čase.

Získávejte informace také o pojišťovnách

Součástí tohoto webu je sekce věnovaná pojišťovnám fungujícím na českém trhu. Nabízí přehledně podrobné informace k jednotlivým pojišťovnám, včetně sazebníků, popisu služeb i informací o pojištění motorových vozidel.

Porovnávejte

Web nabízí porovnání vhodnosti všech dostupných produktů. Ušetří nám tedy spoustu času a námahy při vyhledávání produktů a informací jednotlivých společností.

Jednoduchý formulář po nás bude požadovat několik běžných údajů a na základě jich nám pak zobrazí dostupné produkty. Pak už je na každém, zda nabídky využije, či se zkusí poohlédnout ještě jinde. V případě zájmu pak lze povinné ručení ihned sjednat.

Ukázková nabídka

Web pro ilustraci uvádí ukázkové příklady, jak lze na povinném ručení ušetřit jednoduše výběrem správného produktu. Klient může ušetřit až desítky procent, což je velmi příjemný výsledek.

Sledujte aktuality

Web přináší svým návštěvníkům aktuality z oblasti povinného ručení. Aktuality jsou z různých oblastí, objevují se zde změny v legislativě, novinky z oblasti produktů, ale třeba i aktuality ze silničního provozu. Návštěvník však není přehlcen nepodstatnými zbytečnosti, ale jen tím, co je skutečně „top“.

Nechte si pomoci a pak se rozhodněte

Každý návštěvník webu má možnost na základě získaných informací učinit vlastní rozhodnutí. Informace přinesou užitek vždy a až do samotného sjednání pojistné smlouvy návštěvník není k ničemu vázán. Je tedy na něm, jak s informacemi naloží. V případě, že nabídka povinného ručení bude zajímavá, jistě nebude litovat několika málo minut strávených na internetu.

Článek ipojisteni.cz, cesta k povinnému ručení byl publikován 28. dubna 2010 v 00.00 v rubrice Pojištění. Autorem článku je Pavla Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...