Banky.cz - osobní průvodce bankovními produkty

Tagy:  banka, účet, bankovní produkty, kurz, kurzovní lístek, GE Money Bank, Česká spořitelna, úvěr, hypotéka

Banky.cz - osobní průvodce bankovními produkty

Bankovní produkty chtě nechtě využívá prakticky každý. Vybrat si ale ten nejlepší, nejvhodnější právě pro nás je doslova umění.

Kvalitní informace

V okamžiku, kdy máme vybrat bankovní produkt, jsou nejdůležitější informace. Ty musí být v dostatečném množství a odpovídající kvalitě. Dostat se k nim ale dá poměrně zabrat. Shromáždění informací vlastními silami je nemyslitelné. Na řadu tedy přicházejí chytří pomocníci. A jednoho z nich nalezneme na adrese banky.cz. Právě zde jsou shromážděny informace o všech bankách působících na českém trhu. Máme tedy po ruce osobního průvodce, který ochotně odpovídá na jakoukoliv naši otázku.

Vybírejte a rovnávejte

Na dnešním bankovním trhu se nachází ohromné množství různých produktů. Abychom se v nich neztratili, je potřeba stanovit si určitá kritéria výběru. Tímto se nám výběr zúží a přichází na řadu vzájemné porovnávání produktů. V tomto okamžiku se však setkáme s ohromným množstvím čísel a dalších parametrů. Web Banky.cz nám v tomto kroku dokáže nesmírně ulehčit práci. Nabízí možnost přímého porovnání produktů v různých oblastech, získáme je tedy pěkně pohromadě.

Banka pod lupou

Mezi základní výhody tohoto webu patří profily jednotlivých bank. Každá banka zde má svůj prostor. Mimo základních informací se zde dozvíme mnohé o obecné charakteristice poskytovaných služeb a novinkách daného bankovního ústavu. Dále následuje popis jednotlivých produktů včetně odkazů na důležité externí zdroje. Všechny informace nalezneme nejen u velkých bank jako je Česká spořitelna, Komerční banka či GE Money Bank, ale i o drobnějších bankách jako je třeba Oberbank AG.

Nechybí zde ani ryze praktické informace denního použití jako je vyhledávání bankomatů či kontakty.

Sledujte kurzy

I v oblasti kurzovních lístků si můžeme také mnohé ulehčit. Nalezneme zde přehledné srovnání kurzů měn jednotlivých bank, přičemž tu nejvýhodnější nabídku nemusíme hledat, na první pohled nám napoví žluté podbarvení. Nechybí ani vývoj kurzu za daný rok.

Článek Banky.cz - osobní průvodce bankovními produkty byl publikován 23. února 2010 v 22.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Pavla Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...