Výdělek na internetu

Tagy:  výdělek na internetu, Google Adsene, bohatni, výdělek pro webmastery, výdělek přes internet

Výdělek na internetu

Výdělek na internetu je na dosti hledané téma, avšak většina webů, která se tím zabývá obsahuje obvykle nepřesné informace, nebo doporučuje různé podvodné služby. V dnešním článku se podíváme na co si dát pozor a co skutečně funguje.

První uvedu pár příkladů, na co si dát pozor:

  • klikačky
  • pyramidy
  • surfbary
  • hyip

Všechny tyto uvedené způsoby jsou ve většině případů podvod – nenechte se zmást a nevěřte tomu.

Co skutečně funguje?

Nikdo vám nebude platit peníze zadarmo, takže ve většině případů musíte mít vlastní web, nejlépe s nějakou vysokou návštěvností. Pokud nemáte web, tak máte sice ještě možnost číst reklamní emaily od emailigu, ale za dlouhou dobu si vyděláte hodně málo.

Jaké jsou možnosti výdělku pro webmastery?

Asi nejlepších výsledků jsem dosáhnul pomocí kontextové reklamy Google Adsense. Jednoduše se zaregistrujete do programu, přidáte reklamu na web a pak jen sledujete kolik vyděláte. Výdělky vám po dosažení určité částky budou posílat jednou za měsíc na účet nebo poštou šek.

Další možností výdělku na internetu je využít nějaký afilate program, kde doporučujete nějaký produkt na svém webu a z toho máte určitá % ze zisku. Společnost Miton nábízí ve svém afilate programu bohatnu.cz provizi za prodej software nebo za propagaci jejich webhostingu.
Aukro – po registraci do partnerského programu si přidáte jejich bannery na web a připíšou vám na váš účet provizi 0,7,–Kč za klik a 150,–Kč pokud se někdo po kliku na vá banner zaregistruje na Aukru. Registraci do Aukra naleznete zde:

Závěr
Reálný výdělek na internetu je ve většině případu možný pouze pro majitele webových stránek, na druhou stranu není v dnešní době problém vytvořit si nějaký web jednoduchý web a nemusí to ani nic stát, pokud se využije služeb freehostingu.
Dejte si pozor na pochybné služby jako jsou pyramidy, hyipy a surfbary.

Článek Výdělek na internetu byl publikován 3. září 2007 v 05.37 v rubrice Ostatní. Autorem článku je Marek. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...