Diskuse ke článku Výdělek na internetu

výdělek

Napsal/a: pan.zeman

Přidáno: 21.03.2011 15.14

Odpovědět

výdělek na internetu v podstatě hodně muziky za málo peněz. Registrujte se na http://bux.to/?… , při registraci jako v políčku reffer napište pan.zeman jakož to že jsem vás do systému přivedl. A ted o funkci systému: každý den otvíráte stránky s reklamou, které musíte mít zobrazeny na dobu 30 vterin, nemusíte je však sledovat, stačí je nechat ve volném okně. za jednu zobrazenou stranku dostanete bod.každý den cca 30 reklam.Vyplatí vás od 50 dolarů.Dále se zde dají nakupovat refferalové (klikači) kteří pak klikají za vás a vy jen sledujete jak konto roste.Nejtěžší je na tom ten začátek,těch prvních 50 dolarů.Pak nakoupíte refferaly a sledujte co se bude dít. za 35 dolaru si koupite 35 klikačů.takže to co jste dělal doposud sam, teď bude cca 35× více.Dobré je že do toho můžete zapojit své známé a rychleji dosáhnete na těch 50 dolarů.Veliké plus je že se dá kopit i 500 klikačů a to je potom už jiné kafe. Zkuste to,uvidíte a prosím při registraci v políčku reffer vyplňte pan.zeman to chci za to,že jsem vás o tomto informoval co a jak.je to v podstate za hubičku.Přeji mnoho stěstí a úspěchu do života plného svobody

Návštěvnost webu

Napsal/a: Katka

Přidáno: 08.05.2011 10.43

Odpovědět

Zkoušíte různé klikačky a už jste si i pořídili kvůli nim webové stránky? Mám pro vás nabídku, jak si zvýšit sledovanost na vašem webu. Stačí se registrovat sem: http://www.websurf.cz/?… Zadáte si tam vlastní webové stránky, které se mají zobrazovat ostatním uživatelům a oni už jen prohlíží. VŠE ZDARMA!!

A pokud chcete, můžete si nasbírat nové kredity tím, že budete prohlížet zas weby ostatních. Zkuste to :-)

SimplyMoneySystem

Napsal/a: Tomas

Přidáno: 27.01.2014 00.32

Odpovědět

Začněte konečně vydělávat peníze na internetu, díky systému, který u nás nemá obdoby!

Nyní máte opravdu možnost začít vydělávat ještě dnes a bez rizika. Je to tak jednoduché, že vydělávat může opravdu každý.

http://www.simplemoneysystem.cz/sms1/0pK1DR

Podívejte se na video, které Vám ukáže krok za krokem jednoduchý způsob, jak můžete začít vydělávat peníze po internetu ještě dnes.

Tomas

P.S. – Ve videu uvidíte obyčejné lidi, kterým systém zcela změnil pohled na vydělávaní na internetu.

http://www.simplemoneysystem.cz/sms1/0pK1DR

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny