Diskuse ke článku Koncesionářské neboli televizní poplatky – otázky a odpovědi

česká televize okrádá některé koncesionáře

Napsal/a: pietro

Přidáno: 23.02.2011 13.05

Odpovědět

požadavek placení koncesionářského poplatku v místě nekvalitního signálu ČT a některých případech žádného signálu ČT je neoprávněný, neboť koncesionář nedostává za stanovený poplatek řádnou službu od ČT ( veřejnoprávní kanál). Při koupi el.přístroje platíte poplatek elekt.šrotu , čili -tento jde do státní pokladny. Není tedy důvodu dalšího placení.Jenže sudte se státem ve státě? prakticky nemáte šanci a u evropského soudu pro lidská práva? Máte na to? Při zuboženém žití v ČR TO PRO NĚKTERÉ OBČANY VYLOUDÍ JEN BEZRADNÝ ÚSMĚV. A o to jde, tak to má být soudruzi.

Ano, ale

Napsal/a: Pavla

Přidáno: 09.03.2011 15.23

Odpovědět

Ano, pokud nedostáváme kvalitní signál, vyplývá z toho logicky, že není za co platit. Bohužel, tyto poplatky jsou v podstatě další daní, ne poplatkem za službu. Je to to samé jako se zdravotním pojištěním – platíme povinně, ovšem jestli za to dostaneme odpovídající péči, všichni stejnou…

Poplatky

Napsal/a: Vladimír Kunzfeld

Přidáno: 19.09.2011 22.34

Odpovědět

Nechápu, za co platím koncesionářské poplatky, když v Jeseníku je tak mizerný signál, že když bydlím v bytě s okny směrem do lázní a ne na Praděd, nechytám žádný signál.

desatek pro

Napsal/a: čumil

Přidáno: 21.09.2011 17.46

Odpovědět

tento desatek abi nezahinula nějaka kultura ale hlavně herki a herečki je nehoraznost nejvyššiho kalibru je vidět že soudruzi komunisti ze fšech stran pokračuji f nastolene bolševicke linii nikdo se vas nepta jestli chcete a tak nas semelou že musime jo sedm miliard dobrovolně odevzdanych nakulturni zažitek z janečkovou čete a rejdiem vavin a leonardo si každy f republice spravedlivě muže užit a že neposlouchate nařizeni soudruhu na povine sledovani televiznich komunistickich pasqvilu je vaše škoda

další nesmysl

Napsal/a: aligátor.s@seznam.cz

Přidáno: 13.10.2011 20.33

Odpovědět

Podle mého názoru je placení koncesionářských poplatků naprostý nesmysl.V dnešní době je to hlavně o tom,jak za jednu službu můžeme zaplatit dvakrát.Když už si platím určitý balíček satelitního vysílání u jisté společnosti,jako všichni nabízí i ČT,PROČ mám platit ČT ještě jednou????Jestli se stát nechce na jejím vysílání podílet jako na veřejněprávní televizi,Ať si ji klidně nechaj,já ji nepotřebuji.NO NÉ???Co vy na to??Ps:Samozřejme přes satelit máme dnes i rádio.

nepochopitelné

Napsal/a: hugo

Přidáno: 26.10.2011 13.51

Odpovědět

Česká televize mi znemožní digitalizací přijem signálu a já ji přesto musím platit.Páni poslanci vzpamatujte se!

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny