Půjčky: bez nahlédnutí do registru i v hotovosti rovnou na ruku

Tagy:  půjčka, půjčení peněz, bez registru, hovotost, směnka

Půjčky: bez nahlédnutí do registru i v hotovosti rovnou na ruku

Potřebujete nutně půjčit peníze, čas vás tlačí, situaci komplikuje ještě případný záznam v registru? Nebo nejste občanem České republiky a tento prostý fakt vám přístup k půjčkám nepříjemně komplikuje? Možné řešení existuje, stačí číst dále…

Půjčka oproti směnce

Půjčka na směnku ihned je jednou z možností, jak se dostat k penězům v rekordně krátkém čase. Půjčka je navíc poskytována bez nahlédnutí do registru. Poskytovatel půjčky se tak nezajímá o minulost klienta a půjčí mu peníze i v případě, že měl dříve výpadky ve splácení. Tato informace je důležitá i pro ty, kteří se, byť jedinkrát, zpozdili v uhrazení splátky a u bankovních poskytovatelů mohou mít díky tomu nepříjemnosti.

Asi si říkáte, jak je možné, že je někdo ochoten půjčit peníze, aniž by se zajímal o schopnost dlužníka dluh splatit. Zásadní roli zde totiž hraje právě ona směnka. Směnka je zajišťovacím nástrojem, který dává poskytovateli půjčky relativně velkou jistotu, že mu budou peníze vráceny. Směnka je totiž dobře vymahatelná, v případě potíží je situace předem jasně daná. Ke sjednání půjčky tak stačí pouze doklad totožnosti.

Půjčka takzvaně „na ruku“

Potřebujete dostat peníze ihned a v hotovosti? Pak vás pravděpodobně budou zajímat půjčky ihned na ruku. Zde nedostáváte peníze na účet, ale v hotovosti. Minimalizujete tak další časové ztráty, které mohou být za jistých okolností velmi nepříjemné. Půjčku si běžně sjednáváte přes telefonní linku či prostřednictvím internetových stránek. Hotovost je pak doručena nejčastěji kurýrní službou až do domu, nebo kamkoliv jinam si klient bude přát.

Tento typ půjček je řešením zejména pro klienty, kteří buď potřebují velmi rychle hotovost přímo, nebo kteří mají problémy s přijímáním plateb na účet.

Půjčky pro cizince

Někomu se to může zdát neuvěřitelné, ale lidé, kteří nejsou občany České republiky, opravdu mohou mít komplikovaný přístup k půjčkám. Půjčky pro cizince se totiž některým bankovním domům zdají rizikovější.

Základem je mít možnost doložit trvalý pobyt na našem území a příjem. Pokud však cizinec toto doložit nemůže, má možnost obrátit se pouze na poskytovatele půjček v nebankovním sektoru a volit půjčku bez doložení příjmu. Zde je třeba dobře vybírat, jelikož je na trhu část neseriozních společností. Daní je v tomto okamžiku vysoký úrok jako poplatek za poskytnutí půjčky. Tento typ půjček však volí i řada českých občanů.

Článek Půjčky: bez nahlédnutí do registru i v hotovosti rovnou na ruku byl publikován 16. srpna 2010 v 01.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Pavla Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...