Ferratum SMS půjčky

Tagy:  půjčka, sms půjčka, peníze, Ferratum

Ferratum SMS půjčky

V poslední době se rozrostla nabídka našeho finančního trhu o nové produkty. Jedním z nich jsou i tzv. SMS půjčky, které mají klientům nabídnout peníze rychle, pokud možno ihned, a velmi jednoduše.

Společnost Ferratum Czech

Společnost Ferratum Czech je jednou z 12 dceřinných společností finské Ferratum Finland Oy, která je hráčem na tamním finančním trhu s osobními půjčkami. Produktem, který Ferratum Czech nabízí, je tzv. Rychlá Finská půjčka, půjčka, která je určena klientům bez záznamů o bezdlužnosti.

Rychlá Finská půjčka

Půjčky tohoto typu jsou v poslední době stále častěji se vyskytujícím produktem finančního trhu. Za cíl si kladou umožnit klientům co nejrychlejší přístup k finančním prostředkům, obvykle prostřednictvím komunikačních technologií, tedy bez osobní asistence poradců. Konkrétně Rychlou Finskou půjčku si klient může sjednat prostřednictvím internetového formuláře nebo SMS.

Podmínky získání půjčky

Půjčky Ferratum jsou určeny osobám starším 25 let, které jsou zaměstnány a nemají žádné záznamy o bezdlužnosti, a to v bankovních i nebankovních rejstřících. Společnost si tyto skutečnosti prověřuje a na základě zjištěných údajů rozhoduje o schválení či zamítnutí žádosti o půjčku.

Půjčky jsou určeny především lidem, kteří potřebují překlenout krátké časové období bez finančních prostředků, například finanční nesnáze několik dní před výplatou. Nejsou určeny k řešení situací, které si žádají delší lhůty splatnosti.

Jak půjčku získat?

Půjčku lze získat prostřednictvím webové žádosti o půjčku nebo SMS zprávou. Veškeré informace o získání půjčky jsou k nalezení na webu společnosti.

SMS půjčka

Pro maximální zjednodušení procesu žádání o půjčku společnost zavedla tzv. SMS půjčky. Ty obnášejí pouze vypsání několika málo údajů do SMS zprávy. Do 10 minut se společnost vyjádří, zda půjčku schvaluje. Peníze jsou pak zasílány prostřednictvím poštovní poukázky na adresu klienta, a to do 48 hodin.

Výše půjček

Společnost rozlišuje dva typy klientů – klienty nové a klienty opakované, ověřené. Novým klientům nabízí půjčku pouze ve dvou výších – 500 a 1000 korun, v obou případech peníze zašle poštovní poukázkou. Pro klienty opakované nabízí půjčky ve výši 500, 1000, 2000, 3000, 4000 a 5000 korun, které zasílá na bankovní účet klienta.

Sazba za každých půjčených 1000 korun činí 250 korun, je stejná pro všechny klienty a všechny typy půjček.

Splatnost všech půjček poskytnutých touto společností je 15 dní.

Článek Ferratum SMS půjčky byl publikován 5. května 2010 v 00.00 v rubrice Půjčky. Autorem článku je Pavla Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (9).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...