Se Slevomatem je hned větší radost nakupovat

Tagy:  Slevomat, sleva, hromadné slevy, hromadné nakupování, nákupy, internetové obchody

Se Slevomatem je hned větší radost nakupovat

Každý nákup je hned příjemnější, pokud nás vyjde na méně, než jsme původně mysleli. Slevomat nám v tomto může pomoci.

Systém hromadných slev

Slevomat, podobně jako další weby tohoto typu, pracují s tzv. hromadnými slevami. Tento způsob nákupu je u nás stále ještě relativně nový, ve světě je však již dobře zavedený. Princip je jednoduchý. S obchodníkem je dohodnuto, že při odbytu určitého množství výrobku či služby získají zákazníci jistou slevu. Právě tento spodní limit je třeba bedlivě sledovat. Většinou není stanoven maximální počet zákazníků. Zejména u některých služeb není problém obsloužit všechny, kteří o službu mají zájem.

O Slevomatu

Slevomat shromažďuje nabídky tohoto typu na jednom místě. Máme možnost si vybrat slevové nabídky platné v celkem pěti městech – Praze, Brně, Ostravě, Olomouci a Plzni. Umožňuje jednoduchý nákup vybraných produktů. Jednotlivé slevy se pohybují v řádech desítek procent, nejsou ale ani výjimkou slevy ve výši třeba 70 %. Cenu, původní cenu i procentuelní změnu vidíme jasně v nabídce, zrovna jako všechny další důležité informace. Pokud vás Slevomat zajímá více, můžete se dozvědět řadu informací i na blogu.

Jak Slevomat funguje?

Slevomat funguje úplně jednoduše. Pro využívání jeho výhod není třeba žádných zdlouhavých registrací. Stačí vybrat si nabídku, ověřit si, že je ještě platná, pak už jen zakoupit. Po zakoupení zákazník obdrží elektronicky kupón na příslušnou slevu, který si vytiskne a může ho použít. Kupon je obvykle platný od následujícího dne. Výhodou také je, že jsou slevové kupony přenosné. Lze ho tedy komukoliv darovat. Platby se provádějí přímo přes Slevomat, a to buď platbou kartou či pomocí převodu z účtu.

Služby vedou

Nejvíce produktů, které bývají zapojovány do systému hromadných slev, jsou služby. Velmi potěšeni budou milovníci gastronomie. V nabídce je totiž řada slevových kuponů na lahůdky ve vybraných restauracích či kávy a moučníky ve stylových kavárnách.

Chybět nesmějí ani nabídky z oblasti wellness. Velmi oblíbené jsou masáže či další procedury, které působí jako balzám na duši i na tělo. Zakoupit můžeme dokonce i pobyty. Pro ty, co si rádi dají do těla, jsou pak jako dělané slevy na různé cvičební programy.

Zážitky se slevami

Zážitky se staly velmi zajímavým produktem v posledních několika letech. Setkáme se s nimi i na Slevomatu. Poukazy je také možné darovat blízkým při různých příležitostech.

Článek Se Slevomatem je hned větší radost nakupovat byl publikován 13. listopadu 2010 v 00.00 v rubrice Ostatní. Autorem článku je Pavla Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...