Cofidis, půjčky nebankovního charakteru

Tagy:  peníze, půjčka, Cofidis, půjčování peněz, splátkový prodej

Cofidis, půjčky nebankovního charakteru

Společnost Cofidis

Cofidis, společnost specializující se na půjčky nebankovního charakteru, je mezinárodně působící hráč na finančním trhu. Zaměřuje se na sjednávání produktů na dálku, tedy prostřednictvím telefonu, internetu, faxu či obyčejné pošty. Své služby tedy může bez problémů poskytnout i klientům, kteří nejsou příznivci internetových aplikací a preferují klasičtější komunikační prostředky, jako je právě třeba pošta.

V České republice působí od roku 2004, ve Francii však své první služby společnost nabídla v roce 1982.

Produkty Cofidisu

Společnost se zaměřuje na půjčování peněz. Dělá to celkem třemi způsoby – poskytováním klasických půjček, vystavením karty Cofidis, relativně nově pak působí i v oblasti splátkového prodeje. Posledním nabízeným produktem společnosti je pojištění GARANCE+, pojištění neschopnosti splácení.

Půjčujte si prostřednictvím karty Cofidis

Karta Cofidis může být pro mnohé pohodlným způsobem, jak rychle a snadno získat finanční prostředky. Na první rok se vydává zcela zdarma. Její vydání je automatické při sjednání půjčky na částku nad 40000 korun. Cofidis vydává kartu společnosti MasterCard.

Kartu lze využít tak, tak jsme zvyklí. Lze s ní vybírat hotovost v bankomatech či provádět bezhotovostní platební transakce u obchodníků. Využívání karty nepodléhá žádným měsíčním poplatkům.

Spočítejte si, jak to vychází

Internetová aplikace umožňuje návštěvníkům stránek využít online kalkulačku k výpočtu splátek a RPSN. Kalkulačka je velmi jednoduchá a zcela anonymní, poskytne tedy pro mnohé prvotní a nejdůležitější informace o půjčce.

Prolistujte si důležité dokumenty

Webové stránky společnosti Cofidis mají také sekci zaměřenou na dokumenty související s produkty či žádostí o ně. Je to velmi praktické, jelikož každý klient má možnost si spoustu dokumentů pročíst sám v klidu doma a může se tak lépe připravit na další kroky ve sjednání půjčky. Má také možnost poté lépe vyřešit veškeré možné nejasnosti a předejít tak možným problémům.

Ptejte se…

V případě, že přemýšlíte o zažádání o půjčku, určitě si zajistěte všechny dostupné informace. Spoustu jich naleznete přímo na webu, kde jsou k dispozici nejčastěji pokládané otázky včetně jejich zodpovězení. V případě jakýchkoliv dalších dotazů se můžete obrátit na telefonní linku a nechat si je do detailu zodpovědět.

Článek Cofidis, půjčky nebankovního charakteru byl publikován 29. dubna 2010 v 00.00 v rubrice Půjčky. Autorem článku je Pavla Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...