Banco Popolare - produkty pro běžné občany

Tagy:  Banco Popolare, běžný účet, termínovaný vklad, bezpečnostní schránka, banka

Banco Popolare - produkty pro běžné občany

Banco Popolare je jedním ze zahraničních bankovních domů poskytujících své služby i na území České republiky. Pojďte se podívat, co může nabídnout také vám.

Italská Banco Popolare

Mezinárodní bankovní skupina vlastnící Banco Popolare začala psát svoji historii již v roce 1867 v Itálii. Působí v mnoha zemích, mezi nimi nalezneme třeba Velkou Británii, Švýcarsko či Chorvatsko. Svým klientům je blíže díky více než 2300 pobočkám.

Česká Banco Popolare

V České republice fungující Banco Popolare se řadí mezi univerzální banky. I když v počátcích jejího zdejšího působení kolovaly zvěsti o produktech určených pouze podnikatelskému sektoru, banka nabízí produkty jak pro podnikatele, tak pro běžné občany.

Pobočky Banco Popolare nalezneme v šesti městech, a to v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Mladé Boleslavi a Hradci Králové.

Produkty pro občany

Banka nabízí občanům celou řadu produktů, které jsou rozděleny do dvou skupin, a to na účty a konta a spořící produkty.

V oblasti účtů má v portfoliu celkem pět produktů. Každý z nich má svá specifika. Často se můžeme setkat s vedením účtu zdarma či určitými bezplatnými službami. To ocení zejména ti, kteří potřebují jednoduchý produkt a co nejnižší poplatky. Nechybí ani systém internetového bankovnictví. Účty je možné zřizovat i v cizích měnách.

Občané si u Banco Popolare mohou zřídit i tzv. vázaný účet. Tento účet je vázán k určitému obchodnímu vztahu. Využitelný je zejména v případě prodeje hodnotnému majetku, jako je nemovitost, automobil či umělecká díla. Banka v tomto případě zajišťuje převod prostředků až na základě kompletního plnění. Tato služba zajišťuje oběma zúčastněným stranám bezvadný průběh obchodu.

Spořící produkty

Další skupinou produktů, které nalezneme v portfoliu Banco Popolare, jsou spořící produkty. Nyní zde najdeme pouze termínovaný vklad. Ten může být sjednán na dobu určitou včetně možnosti automatické obnovy po uplynutí dané lhůty. Minimální výše vkladu je stanovena na 10.000 korun, délka vkladů se pohybuje od jednoho týdne do čtyř let. Pro dané časový období je vždy stanovena fixní úroková sazba. Účet může být veden jak v korunách, tak v cizí měně.

Bezpečnostní schránky

Banco Popolare bezpečně uloží nejen finance, ale i hmotné cennosti. Je zde možné pronajmout si bezpečnostní schránku, a to minimálně na jeden měsíc, na dobu určitou i neurčitou. Její půdorys je vždy formátu A4, lze si pak zvolit různou výšku.

Článek Banco Popolare - produkty pro běžné občany byl publikován 6. září 2010 v 00.00 v rubrice Ostatní. Autorem článku je Pavla Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...