PaySec pro vaše pohodlnější placení

Tagy:  PaySec, platby přes internet, aukce, nakupování, placení online

PaySec pro vaše pohodlnější placení

Nakupujete rádi na internetu nebo to chcete konečně poprvé vyzkoušet? Řešíte, jak to udělat s placením, jak platit pohodlně a hlavně bezpečně? Vyzkoušejte některý z nových platebních nástrojů vyvinutých speciálně pro prostředí internetu. Vyzkoušejte PaySec.

Výhody PaySecu

PaySec je vyvinutý za účelem zjednodušení platebních transakcí. Jednou z jeho výhod je celková rychlost a jednoduchost provádění transakcí. Rychlost se projevuje také na kratším čase nutném pro připsání plateb.

PaySec účet je veden zdarma, nezáleží také na tom, u jaké banky máte klasický účet. Jediné, co mohou uživatelé považovat za náklady, je čas strávený registrací uživatele.

Jak PaySec funguje?

Základem je vytvoření vlastního účtu. Tento účet se poté nabíjí požadovanou částkou. Nejjednodušší je nabíjení prostřednictvím platebního příkazu, což je zdarma. Za 2% poplatek pak lze přes web PaySecu nabíjet platební kartou.

Pokud už je na účtu dostatečný objem prostředků, je možné provádět různé transakce, tou zcela základní jsou platby. Prakticky veškeré transakce jsou zdarma, zpoplatněn je například příjem plateb prostřednictvím tlačítka.

PaySec je nejvyužitelnější pro nákupy v internetových obchodech, pro placení zboží vydraženého v aukcích či pro posílání plateb mezi přáteli.

Platbu prostřednictvím této aplikace už podporuje velké množství obchodníků.

Specialitky PaySecu

PaySec nabízí některé vychytávky. Jednu z nich využijeme v případě, že vybíráme od více lidí nějaké příspěvky. Nemusíme je už obcházet či obesílat a vybírat od nich peníze přímo. Vše lze zjednodušit a využít funkcí PaySecu. Lze je totiž prostřednictvím něj požádat o platbu, PaySec už pak všechno vyřídí za nás, nám akorát přijdou peníze na náš účet. Připsány budou samozřejmě rychleji, pokud budou z konta PaySec.

Něco pro podnikatele

Podnikatelé mohou využít konta PaySec ve svém podnikání. Mají na výběr celou řadu nástrojů, které jim pomohou s otázkami spojenými s platbami. Různá tlačítka například mohou zjednodušit proces plateb, zároveň snížit náklady spojené s jejich příjmem.

PaySec pro majitele webu

Máte zajímavý web, stojí vás spoustu času a práce a jediná odměna jsou stovky zaujatých návštěvníků? Právě pro takový případ je tu tlačítko PaySec. Můžete si ho stáhnout a umístit na vaše stránky. Díky němu vám pak mohou spokojení čtenáři webu poslat nějaký příspěvek na provoz jako odměnu.

Článek PaySec pro vaše pohodlnější placení byl publikován 30. dubna 2010 v 00.00 v rubrice Ostatní. Autorem článku je Pavla Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...