Pujcky.cz: informujte se o finančních produktech

Tagy:  pujcky, půjčka, hypotéka, pojištění, povinné ručení, životní pojištění, banka, kreditní karta, Citi

Pujcky.cz: informujte se o finančních produktech

Trh s finančními produkty je přesycen a někdy je velmi těžké se v nich vyznat. O to spíše potřebujeme v prvním okamžiku především spolehlivé informace.

Web, kde nalezneme všechno pohromadě

Webů, které se věnují finančním produktům, je už pěkná řádka. Na tomto webu nalezneme informace o více typech produktů, od klasických půjček přes hypotéky až po životní pojištění. Kromě získání informací si zde také máme možnost nějaký produkt přímo sjednat.

Výhody?

Pokud se vám zdá málo možnost získat pohromadě spoustu užitečných informací, možná vás zaujme další výhoda, která vám plyne z využití serveru pujcky.cz. Máme totiž možnost získat produkty s lepšími cenami, využívat mimořádných nabídek a nechat si vybrat nejlepší produkt na míru.

Velkou výhodou webu je aktuálnost informací. Právě ta je klíčová na trhu s finančními produkty, jelikož dochází k častým, někdy relativně významným změnám.

Sekce půjčky

Sekce půjčky je asi nejdůležitější sekcí webu. Nalezneme zde produkty od několika bankovních institucí včetně půjček od společností nebankovního charakteru. U jednotlivých produktů získáme jejich charakteristiku i odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Sekce hypotéky

V sekci hypotéky nabízí web možnost srovnání poptávky hypotéky s požadovanými parametry s nabízenými produkty na trhu. Celkem se jedná o produkty 10 bank a 5 stavebních spořitelen. Nechybějí důležitá čísla a odpovědi na nejčastěji pokládané dotazy.

Sekce kreditních karet

Tato sekce se zaměřuje na jeden konkrétní produkt – Citi kartu od společnosti Citibank. K tomuto produktu nalezneme podrobné informace týkající se jeho vlastností, sazebníku a odpovědi na možné dotazy.

Sekce povinná ručení

Sekce věnující se povinným ručením je velmi užitečná pro každého motoristu. Dává totiž možnost srovnání produktů nabízených celkem 13 pojišťoven. V případě, že si vybereme vyhovující produkt, můžeme si ho okamžitě online sjednat. Šetříte tak čas i peníze.

Sekce životního pojištění

Poslední sekce webu je zaměřena životní pojištění. Mimo porovnání produktů od různých ústavů nabízí sekce také vysvětlení na řadu otázek týkající se životního pojištění, dává tipy pro zájemce o toto pojištění.

Další informace

Na webu nalezneme i další informace. Vyhledat si tak můžeme třeba profily významných hráčů na trhu s finančními produkty.

Článek Pujcky.cz: informujte se o finančních produktech byl publikován 26. dubna 2010 v 00.00 v rubrice Půjčky. Autorem článku je Pavla Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...