Konsolidace půjček

Tagy:  konsolidace půjček, bez konsolidace pujcek ruceni, cz konsolidace pujcek www, a konsolidace pujcek uveru

Konsolidace půjček

Konsolidace půjček je vlastně sloučení několika půjček najednou a rozložení splátek do většího platebního kalendáře. Jednoduše, jde o to, že pokud splácíte několik úvěrů či půjček najednou, můžete využít této služby, kdy Vám daná společnost sloučí splátky do jedné, a platíte dále pouze jednu částku po delší dobu, zatímco tato společnost platí Vaše jednotlivé splátky.

Konsolidace půjček je na českém finančním trhu ještě relativně nová, první s ní přišla banka GE Money Bank. Ta dokázala získat během 10 měsíců, tedy ani ne jednoho roku, 35 000 klientů.

Konsolidaci půjček nabízí samozřejmě i ostatní banky, nicméně GE Money Bank je v tomhle směru největším průkopníkem, nabízí totiž Konsolidaci půjček zajištěnou nemovitostí – tedy pokud máte nemovitost, nabídne Vám o mnoho větší úvěr – větší konsolidaci – i přes milion korun. GE Money Bank konsoliduje závazky až do 70 % tržní ceny nemovitosti, v kombinaci s hypotékou se posouvá hranice na 85 % hodnoty nemovitosti. Další zajímavou věcí je fakt, že splatnost půjčky můžete prodloužit až na 30 let. Pokud můžete prokázat Vaši výši příjmů, je k Vám banka přívětivější a úvěr ( konsolidaci ) Vám vyřídí – a obvykle do tří pracovních dní. Když už uvádíme jako příklad GE Money Bank, uvedu zde výpis nabídky právě od této banky:

  • Nepotřebujete ručitele ani zástavu
  • Zdarma za vás vyřídíme splacení všech vašich půjček u jiných finančních institucí
  • Po sloučení závazků budete splácet pouze jednu půjčku s nižší měsíční splátkou
  • Dobu splácení si můžete rozvrhnout až do 120 měsíců
  • Sami si můžete zvolit datum, ke kterému chcete platit svou splátku
  • Pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo trvalé invalidity vás pojistíme
  • Splácení probíhá tím nejjednodušším možným způsobem, a to pravidelným inkasem přímo z běžného účtu vedeného u GE Money Bank
  • Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit
  • RPSN již od 11,47 %

Kdo dále nabízí Konsolidaci půjček? V současné době nabízí konsolidaci půjček málo známá BAWAG Bank, GE Money Bank a nově také Komerční banka s jejich produktem Optimální půjčka od Komerční banky.

Článek Konsolidace půjček byl publikován 21. srpna 2008 v 10.45 v rubrice Půjčky. Autorem článku je Radim Šácha. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...