Rychlé půjčky od Providentu

Tagy:  Provident, půjčka, půjčení peněz, peníze

Rychlé půjčky od Providentu

Jedním z hráčů na českém finančním trhu s osobními nebankovními půjčkami je i společnost Provident Financial. Její služby směřují k drobným klientům, kteří potřebují půjčit menší částky s kratší dobou splatnosti.

Provident Financial na českém trhu

Provident Financial působí na našem trhu již od roku 1997. Dříve byla společnost spíše nenápadným subjektem bez výraznější reklamy, dnes se dostává do povědomí lidí podstatně více.

Provident Financial působí na mnoha světových trzích, a to jak v Evropě, tak v zámoří. Zaměřuje se na neúčelově vázané nebankovní půjčky běžným občanům.

Produkty Providentu

I Provident, stejně jako řada dalších, si klade za cíl především rychlé vyřizování půjček. Klient si tedy sjednává půjčku jednoduše a nemusí čekat na peníze dlouho. Narozdíl od jiných však Provident také umožňuje osobní schůzku klienta s poradcem, což může být pro některé zákazníky velmi důležitou skutečností. Sází tak také na péči o klienty prostřednictvím osobních poradců, kteří jsou vždy k dispozici. Zákazníci tak mají možnost konzultovat svoje finanční plány, a to jim propůjčuje pocit větší jistoty.

Produkty jsou určeny především k překonání krátkodobých finančních nedostatků. Půjčky se poskytují na částky maximálně 50000 korun, minimum je nastaveno na 3000.

Výhody půjček od Providentu

Provident uvádí celou řadu výhod, které jejich produkty skýtají. Jednou z těch největších je jistě fakt, že na našem trhu společnost působí již řadu let. Dalšími výhodami jsou například přehlednost smluv – smlouva se vejde na jeden list A4, dále nevázanost půjček, půjčování peněz bez ručitele, fixní týdenní splácení a rychlost a snadnost získání peněz.

Kalkulačka půjček

Pokud přemýšlíte o půjčce, vaším nejdůležitějším úkolem je zjišťování informací. Právě pro získání přehledných informací je určena internetová kalkulačka. Stačí jednoduše zadat požadovanou výši půjčky a předpokládanou výši fixní týdenní splátky. Systém vypočítá základní variantu, často nabídne také další řešení. Poskytne informace o délce splácení půjčky v týdnech, o výši týdenní splátky, RPSN a celkově splacené sumě.

Pomoc v případě neschopnosti splácet

I na takovou situaci Provident myslí. Své klienty nabádá, aby v případě jakýchkoliv potíží se splácením půjčky okamžitě kontaktovali poradce společnosti, kteří jim pomohou nalézt optimální řešení.

Rychlá půjčka je vždy k dispozici, když potřebujete peníze co nejdříve.

Článek Rychlé půjčky od Providentu byl publikován 7. května 2010 v 00.00 v rubrice Půjčky. Autorem článku je Pavla Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...